Zakład Konstrukcji Spawanych

Wyroby hutnicze oraz zbrojeniowe konstrukcje spawane

Produkcja zbrojeń budowlanych to główna specjalizacja firmy JFK Group. Jako wiodący producent realizujemy zlecenia na gotowe konstrukcje stalowe do wzmacniania fundamentów, stropów, ścian, filarów i innych elementów struktur betonowych.

Wieloletnie doświadczenie w branży, nowoczesna zbrojarnia i zautomatyzowany park maszynowy oraz wykwalifikowana załoga to gwarancja najlepszej oferty zbrojeń budowlanych.

Zbrojenia budowlane najwyższej jakości

Nasza oferta zbrojeń budowlanych obejmuje:

  • zaawansowane konstrukcje zbrojeniowe na podstawie dostarczonych rysunków technicznych i specyfikacji
  • spawane zbrojenia budowlane.

Zbrojenia budowlane wykonujemy z prętów stalowych o średnicach w zakresie od 6 mm do 42 mm. Do produkcji wykorzystujemy najwyższej jakości stal klasy A-IIIN w gatunkach: BST500S, RB500W, B500B, B500SP EPSTAL.

Produkcja i realizacja zleceń

Produkcją zbrojeń budowlanych zajmuje się nasza nowoczesna zbrojarnia w Mikołowie, której filarami są w pełni zmechanizowany park maszynowy oraz wyspecjalizowana załoga zbrojarzy i spawaczy. Realizujemy każdy rodzaj zamówień z całej Polski. Posiadamy własny transport przystosowany do przewozu zbrojeń budowlanych. Dostarczamy zamówienia bezpośrednio pod wskazany przez Klienta adres. Oferujemy także usługę kompleksowego montażu na miejscu budowy.

Pozostałe obszary działalności JFK Group

Firma JFK Group specjalizuje się również w dystrybucji wyrobów hutniczych obejmujących różne odmiany stali (konstrukcyjna, wysokowytrzymałościowa, nierdzewna), profile stalowe oraz aluminium wielu gatunków z europejskich hut stalowych i aluminiowych. Naszym klientom proponujemy także wachlarz usług dodatkowych, w tym cięcie i gięcie stali.

JFK Group to wiodący producent zbrojeń budowlanych. Od kilku lat produkujemy najwyższej jakości konstrukcje stalowe do wzmocnienia różnych struktur z betonu. Wyróżnia nas doświadczenie, fachowa wiedza, profesjonalna załoga oraz w pełni zautomatyzowana i nowoczesna zbrojarnia.

JFK Group – Zakład Konstrukcji Spawanych w Tuszynie k. Łodzi

Firma JFK Group w związku z dalszym rozwojem swojej działalności sfinalizowała otwarcie kolejnego oddziału firmy – Zakładu Konstrukcji Spawanych, mieszczącego się w Tuszynie k. Łodzi. Sukcesywne budowanie długotrwałych relacji z naszymi dotychczasowymi Partnerami biznesowymi oraz stałe poszerzanie bazy nowych Klientów spowodowało konieczność otwarcia się na nowe segmenty rynku.

W szczególności uwzględniając produkty opierające się na przestrzennych spawanych zbrojeniach budowlanych oraz także tych, które zawierają mechaniczną obróbkę szerokiego spektrum wyrobów hutniczych, zaowocowało to wszystko powstaniem nowego produkcyjnego oddziału firmy.

Obecnie ZKS JFK Group w Tuszynie może niezależnie wytwarzać mechanicznie obrobione wyroby hutnicze(m.in. profile, rury, kątowniki) oraz przede wszystkim produkować miesięcznie ok. 200 ton zbrojeniowych konstrukcji spawanych, wytwarzanych na podstawie szczegółowej specyfikacji technicznej naszych Klientów.
  • © All rights reserved by JFK Group.