Zbrojenia budowlane Lublin

Produkcja zbrojeń budowlanych to główna specjalizacja firmy JFK Group. Jako wiodący producent realizujemy zlecenia na gotowe konstrukcje stalowe do wzmacniania fundamentów, stropów, ścian, filarów i innych elementów struktur betonowych.

Wieloletnie doświadczenie w branży, nowoczesna zbrojarnia i zautomatyzowany park maszynowy oraz wykwalifikowana załoga to gwarancja najlepszej oferty zbrojeń budowlanych.

Zbrojenia budowlane najwyższej jakości

Nasza oferta zbrojeń budowlanych obejmuje:

  • siatki zbrojeniowe
  • strzemiona budowlane
  • zaawansowane konstrukcje zbrojeniowe na podstawie dostarczonych rysunków technicznych i specyfikacji
  • spawane zbrojenia budowlane.

Zbrojenia budowlane wykonujemy z prętów stalowych o średnicach w zakresie od 6 mm do 42 mm. Do produkcji wykorzystujemy najwyższej jakości stal klasy A-IIIN w gatunkach: BST500S, RB500W, B500B, B500SP EPSTAL.

Produkcja i realizacja zleceń

Produkcją zbrojeń budowlanych zajmuje się nasza nowoczesna zbrojarnia w Mikołowie, której filarami są w pełni zmechanizowany park maszynowy oraz wyspecjalizowana załoga zbrojarzy i spawaczy. Realizujemy każdy rodzaj zamówień z całej Polski. Posiadamy własny transport przystosowany do przewozu zbrojeń budowlanych. Dostarczamy zamówienia bezpośrednio pod wskazany przez Klienta adres. Oferujemy także usługę kompleksowego montażu na miejscu budowy.

Pozostałe obszary działalności JFK Group

Firma JFK Group specjalizuje się również w dystrybucji wyrobów hutniczych obejmujących różne odmiany stali (konstrukcyjna, wysokowytrzymałościowa, nierdzewna), profile stalowe oraz aluminium wielu gatunków z europejskich hut stalowych i aluminiowych. Naszym klientom proponujemy także wachlarz usług dodatkowych, w tym cięcie i gięcie stali.

Oddział JFK Group w Lublinie

Zapraszamy do naszego oddziału w Lublinie przy ul. Droga Męczenników Majdanka 74K, 20-319 Lublin. Oferujemy kompleksowe zbrojenia budowlane w atrakcyjnych i konkurencyjnych cenach. Gwarantujemy realizację zamówienia w możliwie najkrótszym czasie.

  • © All rights reserved by JFK Group.