Zbrojenia budowlane Zakopane

JFK Group to wiodący producent zbrojeń budowlanych. Od kilku lat produkujemy najwyższej jakości konstrukcje stalowe do wzmocnienia różnych struktur z betonu. Wyróżnia nas doświadczenie, fachowa wiedza, profesjonalna załoga oraz w pełni zautomatyzowana i nowoczesna zbrojarnia.

Kompleksowa oferta zbrojeń budowlanych

Wszechstronna oferta zbrojeń budowlanych najwyższej jakości obejmuje:

  • prefabrykaty zbrojeniowe o wymaganych parametrach – m.in. maty, pokrywy, pół dennice, U-kształty
  • zaawansowane konstrukcje zbrojeniowe na podstawie dostarczonych rysunków technicznych i specyfikacji
  • szkielety zbrojeniowe ścian szczelinowych i pali
  • spawane zbrojenia budowlane.

 

Zbrojenia budowlane wykonujemy z prętów stalowych o średnicach w zakresie od 6 mm do 42 mm. Do produkcji wykorzystujemy doskonałej jakości stal klasy A-IIIN w gatunkach: BST500S, RB500W, B500B, B500SP EPSTAL.

Produkcja zbrojeń budowlanych i realizacja zamówień

Filarem naszej firmy jest nowoczesna zbrojarnia i w pełni zautomatyzowany park maszynowy oraz wykwalifikowani zbrojarze oraz spawacze. Produkcja z zachowaniem wysokiej precyzji ma miejsce w Mikołowie, ale realizujemy zamówienia z całej Polski. Dysponujemy własnym transportem przystosowanym do przewożenia zbrojeń budowlanych. Zamówienia dostarczamy bezpośrednio na miejsce budowy. Nasza oferta obejmuje również profesjonalny montaż elementów konstrukcji stalowej.

Pozostałe obszary działalności JFK Group

Zajmujemy się również dystrybucją wyrobów hutniczych takich, jak: stal konstrukcyjna, stal wysokowytrzymałościowa, stal nierdzewna, profile stalowe, aluminium w różnych stopniach utwardzenia. Współpracujemy z europejskimi hutami stalowymi i aluminiowymi. Świadczymy także inne usługi, w tym cięcie i gięcie stali.

Oddział JFK Group w Zakopanem

Naszych Klientów zapraszamy do oddziału w Zakopanem, który mieści się przy ul. Krupówki 4, 34-500 Zakopane. Realizujemy każdy rodzaj zamówień w możliwie najkrótszym terminie. Gwarantujemy szybką wycenę oraz atrakcyjne i konkurencyjne ceny.

  • © All rights reserved by JFK Group.