Polityka Jakości

Firma JFK Group ma na celu ciągłe doskonalenie każdego, nawet najdrobniejszego aspektu swojej działalności w zakresie produkcji zbrojeń budowlanych oraz dystrybucji wyrobów hutniczych.

Mając za priorytet jakość obsługi klienta, ze szczególnym uwzględnieniem dbamy o optymalizację istniejących procesów oraz synchronizację pracy wszystkich działów naszego przedsiębiorstwa.
Każdy proces został od początku do końca przemyślany i zaprojektowany tak, aby gwarantował naszym klientom zapewnienie produktów oraz usług według najlepszych standardów jakości.

Wdrożenie i stosowanie systemu zarządzania jakością zgodne z wymaganiami normy ISO 9001:2015 to kolejny krok w ramach naszej działalności potwierdzający jej ciągły rozwój. Klienci firmy dzięki temu mogą mieć pewność, że współpracując z nami mają do czynienia z najlepszą jakością oferowanych produktów i obsługi handlowej.

Mając na uwadze cele naszego przedsiębiorstwa jak również aspekty odpowiedzialności społecznej prowadzonej przez nas działalności, podjęliśmy decyzję o współpracy z Krajowym Rejestrem Długów Biura Informacji Gospodarczej SA, co zostało potwierdzone stosownym certyfikatem oraz naszym czynnym udziałem w programie RZETELNA FIRMA.

  • © All rights reserved by JFK Group.