Dwuteowniki

Dwuteowniki są zaliczane do materiałów hutniczych, które znajdują szerokie zastosowanie w nośnych konstrukcjach stalowych. Z tego względu stawia się im szczególnie wysokie wymagania odnośnie wytrzymałości oraz odporności na odkształcanie i uszkodzenia mechaniczne. Standardowy dwuteownik przypomina szynę, która składa się z szerokiej, płaskiej listwy stalowej zakończonej węższymi poprzecznymi listwami na długich krawędziach.

Dwuteowniki zawdzięczają nazwę budowie, która przypomina dwie połączone ze sobą litery T. Poprzeczne listwy zwiększają wytrzymałość elementów, wykonanych ze specjalnie dobranego stopu stali. W efekcie doskonale sprawdzają się zarówno jako elementy konstrukcyjne mostów, jak i wysokich budynków. Firma JFK Group oferuje dwuteowniki wykonane ze stali, która spełnia wszystkie wymogi budowlane. Dzięki temu gwarantują one bezpieczeństwo każdej konstrukcji wykonanej z ich udziałem.

Wymiary dwuteowników

Dwuteownik stalowy może być dostosowany wymiarami do konkretnych potrzeb klienta. Dlatego oferujemy te wyroby hutnicze w wielu wariantach, dzięki czemu możliwe jest dopasowanie wybranych produktów do charakterystyki konstrukcji bez potrzeby ich dodatkowego cięcia. Oferta obejmuje elementy stalowe o długości od kilku do kilkunastu metrów w zróżnicowanej szerokości.

Każdy dwuteownik stalowy jest w wysokim stopniu odporny na stałe obciążenia, zginanie i inne potencjalne czynniki mechaniczne. Spełnia też europejskie normy budowlane, co pozwala na wykorzystanie go w realizacji inwestycji zagranicznych.

Potrzebujesz wyceny dwuteowników stalowych? Skontaktuj się z nami

Firma JFK Group od lat zaopatruje klientów w wysokiej jakości wyroby hutnicze. W asortymencie znajdziesz dwuteowniki stalowe w różnych wymiarach, które możesz zamówić bezpośrednio w naszej firmie. Działamy głównie na Śląsku, ale możesz też złożyć zamówienie z innego miasta w kraju. Skontaktuj się z nami, a przygotujemy dla Ciebie wycenę zamówienia. Nasi doradcy pomogą Ci też w wyborze produktów dostosowanych do potrzeb Twojego projektu. Oferujemy konkurencyjne ceny produktów oraz zapewniamy ich dostawę do klienta na obszarze całej Polski.

  • © All rights reserved by JFK Group.