Gięcie stali

Usługi gięcia metali

Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie obróbki plastycznej blach oraz metali. W szczególności zapewniamy takie usługi jak:

  • Gięcie prętów (zbrojeniowych, gładkich)
  • Gięcie blach (stalowej, nierdzewnej, aluminiowej)

Rozbudowany park maszynowy pozwala nam na zachowanie perfekcyjnych parametrów każdego projektu. Gięcie stali jakie wykonujemy w naszej firmie to przede wszystkim idealna powtarzalność parametrów, co ma ogromne znaczenie jeżeli poszukujesz wysokiej jakości. Eliminujemy w ten sposób ryzyko strat materiału, dzięki czemu jesteśmy w stanie dodatkowo obniżyć koszty całego projektu.
Chcesz wykonać gięcie prętów zbrojeniowych, gładkich lub blach, ale interesują Cię nietypowe formy? Skontaktuj się z nami! Jesteśmy w stanie wykonać gięcie nawet najbardziej skomplikowanych kształtów. Co istotne, nowoczesne maszyny oraz wieloletnie doświadczenie pozwalają nam na możliwie szybką realizację każdego projektu.

Gięcie stali – zapytaj o ofertę

Wszystkie projekty w zakresie gięcia prętów czy stali wykonujemy przy użyciu nowoczesnego sprzętu. Giętarki wyposażone są w rozwiązania, które pozwalają na precyzyjne ustawienie i kontrolę osi oraz długości gięcia. To oznacza po prostu jakość! Jesteśmy w stanie kontrolować każdą operację w metalu co do setnych milimetra. Nie ma dla nas znaczenia wielkość projektu – zapewniamy perfekcyjne parametry produktów zarówno przy zleceniu na jeden element, jak i produkcję wieloseryjną.

Chcesz poznać koszty gięcia prętów zbrojeniowych, gładkich lub blach? Zgłoś się do nas! Zapewniamy szybką i sprawną wycenę wszystkich projektów. Nasz doświadczony zespół zapewni informacje w możliwie krótkim czasie, nawet przy bardzo zaawansowanych technologicznie zleceniach.

JFK Group działa przede wszystkim na Śląsku, ale współpracujemy z Klientami z całej Polski a także Europy. Jesteśmy jednym z wiodących producentów konstrukcji zbrojeniowych oraz dystrybutorem wyrobów hutniczych. Wieloletnie doświadczenie w zakresie prefabrykacji stali w tym ich dalszej obróbki pozwoli nam szybko i sprawnie wykonać Twój projekt.

  • © All rights reserved by JFK Group.