Produkcja szkieletów zbrojeniowych pali oraz ścian szczelinowych

Nasza oferta obejmuje produkcję szkieletów zbrojeniowych pali oraz ścian szczelinowych. Jako wiodący na rynku producent zbrojeń budowlanych stawiamy na nowoczesne i wydajne technologie, pozwalające na efektywne i szybkie przetwarzanie materiału.

Oferta JFK Group szkieletów zbrojeniowych ścian szczelinowych i pali

Produkcją szkieletów zbrojeniowych, pali i ścian szczelinowych zajmuje się nasza nowoczesna zbrojarnia, która realizuje zlecenia na podstawie dokumentacji technicznej i specyfikacji jakościowej dostarczonej przez Klienta. Dysponujemy zaawansowanym technologicznie parkiem maszynowym do profesjonalnego cięcia i gięcia stali zbrojeniowej marki SCHNELL oraz MEP, które sterowane cyfrowo przetwarzają pręty o grubości od 6 mm do 42 mm. Automatyczny proces produkcji to gwarancja dokładności i powtarzalności wykonania, uzyskania właściwych parametrów technicznych oraz ekonomicznego zużycia materiału (minimalna ilość strat). Nasze szkielety zbrojeniowe ścian szczelinowych i pali wykonane są z maksymalną wydajnością i precyzją, a przy tym pozbawione wad oraz przypadkowych błędów wykonawczych. Do produkcji stosujemy tylko najwyższej jakości pręty stalowe klasy AIIIN.

Nasza wykwalifikowana kadra zbrojarzy, zautomatyzowane linie technologiczne oraz wieloletnie doświadczenie w branży pozwalają na produkcję najwyższej jakości szkieletów zbrojeniowych do wzmacniania konstrukcji betonowych.

Zapraszamy do kontaktu

Specjalizujemy się w profesjonalnej realizacji zleceń z zakresu produkcji szkieletów zbrojeniowych pali oraz ścian szczelinowych. Zapraszamy do kontaktu branżę budowlaną w celu dokładnej wyceny indywidualnych zleceń i odpowiedzi na wszystkie pytania i wątpliwości. Oferujemy szybką realizację różnego rodzaju projektów, a także atrakcyjne i konkurencyjne ceny. Działamy na terenie Śląska, ale wykonujemy zamówienia z całej Polski, ponieważ dysponujemy wyspecjalizowanym transportem. Wybierając naszą firmę, zyskujesz gwarancję najwyższej jakości usług i produktów.

  • © All rights reserved by JFK Group.