Spawane zbrojenia budowlane

Jednym z obszarów działalności naszej firmy jest produkcja spawanych konstrukcji zbrojeniowych. Proces ich wytwarzania jest ściśle kontrolowany i zgodny z obowiązującymi normami. Najwyższa jakość usług i zadowolenie Klienta to dla naszej firmy priorytet.

Zalety spawania stali zbrojeniowej

Spawanie stali zbrojeniowej to nowoczesna alternatywa dla łączenia prętów za pomocą drutu wiązałkowego. Dzięki temu uzyskuje się zespolenie o dużej sztywności, trwałości i odpowiednim stopniu przenoszenia obciążeń. Ma to znaczenie dla wytrzymałości budowanej konstrukcji na obciążenia statyczne i dynamiczne. Stal zbrojeniowa wymaga stosowania kwalifikowanej technologii spawania. Nieprzestrzeganie obowiązujących norm niesie ryzyko powstania niskiej jakości połączeń spawalniczych, które w przyszłości będą pękać.

Profesjonalne spawanie zbrojeń w JFK Group

Specjalizujemy się w profesjonalnym spawaniu stali zbrojeniowej na podstawie przedstawionej przez Klienta dokumentacji technicznej. Nasza firma realizuje usługi zgodne z normą EN ISO 17660-1:2008. Wykwalifikowani spawacze, odpowiednie materiały spawalnicze, właściwa technologia i spełnienie wymagań technicznych gwarantują poprawne procesy spawania prętów zbrojeniowych. Zapewniamy wymaganą jakość połączeń spawalniczych, co przekłada się na najlepsze właściwości eksploatacyjne produkowanych przez nas zbrojeń budowlanych.

Skontaktuj się z nami

Nasze wieloletnie doświadczenie w branży oraz specjalistyczna wiedza są gwarancją najwyższej jakości usług w zakresie produkcji zbrojeń budowlanych. Jeżeli interesuje Cię oferta profesjonalnego spawania stali zbrojeniowej zgodnego z normami, serdecznie zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania oraz szybko i sprawnie przygotujemy wycenę każdego zlecenia. Realizujemy wszystkie rodzaje projektów od standardowych po nietypowe. Siedziba naszej firmy, JFK Group, znajduje się na Śląsku, ale świadczymy usługi na terenie całego kraju. Zapewniamy specjalistyczny transport oraz atrakcyjne ceny.

  • © All rights reserved by JFK Group.