Profile stalowe

Profile stalowe to rozwiązanie, które znajduje szerokie zastosowanie w budownictwie. Sprawdza się również w przypadku konstrukcji stalowych oraz przy budowie maszyn. Dlatego też zadbaliśmy o to, by nie zabrakło ich również w naszym asortymencie.
W ofercie naszej firmy znajdziesz profile stalowe w wielu różnych wariantach i długościach. Wszystkie zostały wykonane z dbałością o każdy szczegół z najwyższej jakości stali. Wszystkie poddają się obróbce – możliwe jest ich cięcie, wiercenie, spawanie czy gięcie. Ich zaletą jest również przystępna cena, którą możemy zaoferować jako bezpośredni producent.

Profile zamknięte

Kształtowniki zimnogięte wykonane z najwyższej jakości stali węglowej to podstawowy produkt, który oferujemy naszym klientom poszukującym profili stalowych. Są solidne, trwałe i niezwykle wytrzymałe na odkształcenia oraz działanie szkodliwych czynników. Cechuje je wszechstronność zastosowania. Doskonale sprawdzają się jako profile do regipsów, pozwalając na stawianie trwałych i estetycznie wyglądających ścianek działowych. Mogą być wykorzystywane również jako materiał budowlany w przypadku różnego rodzaju konstrukcji metalowych, takich jak okucia, stężenia oraz wiele, wiele innych. Nasza firma oferuje profile stalowe zamknięte o różnych szerokościach oraz długościach. Możliwe jest również przygotowanie profili o długości, której potrzebuje klient. Pozwala to zaproponować nam idealne rozwiązanie dla każdego.

Profile ocynkowane

Kolejnym rodzajem profili stalowych, które oferujemy, są profile ocynkowane. Charakteryzują się nie tylko wytrzymałością oraz estetycznym wyglądem, ale również znacznie większą odpornością na pojawienie się korozji. Wszystko to dzięki pokrywającej stal warstwie cynku, która stanowi doskonałe zabezpieczenie. Profile stalowe ocynkowane, które znajdziesz w naszej ofercie, znajdują szerokie zastosowanie nie tylko w budownictwie, ale również służą do produkcji słupków ogrodzeniowych czy hal i magazynów. Wykorzystywane są także w produkcji elementów stalowych wysokiej klasy mebli. Dostępne są w różnych szerokościach i długościach, dzięki czemu bez trudu znajdziesz idealne rozwiązanie, które dopasowane będzie do twoich potrzeb oraz prac, które zamierzasz wykonać.

Potrzebujesz wyceny? Skontaktuj się z nami!

Doskonale rozumiemy, że przy większych zakupach cena profili stalowych ma dla naszych klientów ogromne znaczenie. Dlatego też jako producent dbamy o to, by była ona jak najbardziej atrakcyjna. Jeśli więc potrzebujesz profili i zastanawiasz się ile będzie kosztował cię ich zakup – skontaktuj się z nami. W przypadku każdego klienta dokonujemy indywidualnej wyceny, biorąc pod uwagę czynniki takie jak wymiary profili stalowych, ich rodzaj oraz wagę. Nasi doświadczeni pracownicy chętnie odpowiedzą na twoje pytania, doradzą najlepsze rozwiązania, a także dokonają wyceny. Gwarantujemy, że nasza oferta z pewnością spełni wszystkie twoje oczekiwania.  Serdecznie zapraszamy do kontaktu. Przypominamy również, że zamówienia na profile stalowe realizujemy na terenie całego kraju.

  • © All rights reserved by JFK Group.