Prefabrykacja stali zbrojeniowej

Wzmocnienia konstrukcji budowlanych

Jako producent zbrojeń wychodzimy naprzeciw dynamicznie rozwijającej się branży budowlanej i zapotrzebowaniu na rozwiązania optymalizujące koszty i czas budowy inwestycji. Oferujemy kompleksową prefabrykację stali zbrojeniowej, czyli najszybszy i najtańszy sposób na uzyskanie trwałych wzmocnień konstrukcji.

Prefabrykacja stali zbrojeniowej w JFK Group

Specjalizujemy się w produkcji wysokiej jakości zbrojeń prefabrykowanych, czyli gotowych elementów do wzmocnień konstrukcji budowlanych każdego rodzaju oraz wykonywanych na indywidualne zamówienia w oparciu o specyfikacje jakościowe i rysunki techniczne dostarczane przez Klienta.

Prefabrykacją stali zajmuje się nasza profesjonalna zbrojarnia w Katowicach, która dysponuje nowoczesnym parkiem maszynowym i zautomatyzowanymi liniami produkcyjnymi, obejmującymi technicznie zaawansowane kombajny zbrojarskie marki SCHNELL oraz MEP, a także inne specjalistyczne urządzenia. Dzięki temu Klient zawsze ma pewność, że gięcie zbrojenia odbywa się z dbałością o dokładność wymiarową i precyzję wykonania. Automatyczne procesy produkcji gwarantują także eliminację błędów wykonawczych i ekonomiczne gospodarowanie materiałem.

Specjalizujemy się w wyrobach ze stali prefabrykowanej do zbrojenia klasy A-IIIN w gatunkach: B500B, B500SP, BST500S, RB500W w zakresie średnic od 6 mm do 42 mm oraz prefabrykowanej nierdzewnej stali zbrojeniowej  w gatunkach: 1.4482, 1.4362, 1.4307, 1.4404, 1.4462 w zakresie średnic od 3 mm do 50 mm. Specjalistyczna zbrojarnia i wykwalifikowany personel zapewnia także możliwość produkcji prefabrykowanych zbrojeń w wysoce zaawansowanej formie technologicznej m.in. figury przestrzenne – pół dennice, U-kształty, pokrywy, figury 3D (kobyłki).

Prefabrykacja stali zbrojeniowej – zapraszamy do kontaktu

Jeżeli potrzebujesz prefabrykatów zbrojarskich, zgłoś się do nas. Jako wiodący producent zbrojeń budowlanych świadczymy usługi na najwyższym poziomie, zapewniamy terminowość realizacji zleceń oraz oferujemy transport i montaż na placu budowy w całej Polsce. Zapraszamy do kontaktu w celu szybkiej i sprawnej wyceny zlecenia. Poznaj nasze atrakcyjne i konkurencyjne ceny.

  • © All rights reserved by JFK Group.