Teowniki

W ofercie naszej firmy znajdziesz wysokiej jakości teowniki stalowe w przystępnej, atrakcyjnej cenie, dzięki której możesz sporo zyskać, nie rezygnując z doskonałych parametrów zakupionego materiału. Teowniki, czyli profile stalowe o kształcie litery T, znajdują szerokie zastosowanie w budownictwie, konstrukcjach stalowych oraz budowie maszyn. Wykorzystuje się je między innymi jako łączniki konstrukcyjne. Korzysta się z nich zarówno podczas wznoszenia nowych obiektów, jak i podczas remontów połączeń ciesielskich. Są również nieodzownym elementem konstrukcji stalowych, na których buduje się m.in. hale magazynowe. Kolejnym zastosowaniem są słupy energetyczne, dachy i wiaty. Niezależnie od tego, w której branży działasz, stawiając na naszą ofertę z pewnością znajdziesz to, czego szukasz.
To, co wyróżnia teowniki stalowe od JFK Group to przede wszystkim twardość, sprężystość oraz duża wytrzymałość na rozciąganie i ściskanie. Teowniki te są niezwykle odporne i  z pewnością spełnią twoje oczekiwania. Z powodzeniem możesz przycinać je na długość, której potrzebujesz, jak również łączyć poprzez spawanie.

Wymiary teowników

Wiedząc o tym, na jak w wielu płaszczyznach wykorzystuje się teowniki stalowe, zadbaliśmy o to, by w naszej ofercie dostępne były one w wymiarach zgodnych z polskimi oraz europejskimi normami. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że potrzeby naszych klientów są równie szerokie, jak zastosowanie teowników. Dlatego też w ofercie JFK Group dostępne są profile o różnej długości i szerokości. Dzięki temu każdy z naszych klientów może znaleźć dokładnie to, czego potrzebuje. Co więcej, jesteśmy w stanie zaoferować indywidualnie dopasowane rozwiązania. Jako producent gwarantujemy również najbardziej przystępne ceny na rynku, w efekcie czego sporo zaoszczędzisz. Choć siedziba naszej firmy znajduje się na Śląsku, obsługujemy klientów z całej Polski. Jeśli więc potrzebujesz najwyższej jakości teowników – skontaktuj się z nami. Nasi doświadczeni pracownicy dokonają indywidualnej wyceny i zaproponują Ci najbardziej dopasowaną do Twoich potrzeb ofertę. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i zapewnimy kompleksową obsługę.

  • © All rights reserved by JFK Group.